0

Szklany daszek nad drzwiami – stylowy dodatek do lokali usługowych

Aranżując lokal usługowy, warto zadbać o jego oryginalne wykończenie, które już z dużej odległości przyciągnie uwagę Twoich klientów. Doskonałe rozwiązanie stanowią nowoczesne szklenia, które nadadzą Twojemu wnętrzu szyku i elegancji. Zastanawiasz się nad zainstalowaniem szklanego daszku nad drzwiami? Przedstawiamy jego kluczowe funkcjonalności.

Kiedy warto zastanowić się na zakupem szklanego daszku nad drzwiami?

Transparentne dodatki ze szkła hartowanego coraz bardziej zyskują na popularności – szklenia są bowiem stylowe i praktyczne, dlatego doskonale dopełnią wnętrza wykonane w każdym stylu. Po gadżet ten chętnie sięgają osoby aranżujące zarówno lokale prywatne, jak i pomieszczenia usługowe, np. biura lub salony fryzjersko-kosmetyczne.

Szklane daszki nad drzwiami posiadają mnóstwo funkcjonalności. Konstrukcja wykonywana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu pozostaje niezwykle wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki pogodowe. Jak zapewniają producenci, instalacja nie jest dedykowana wyłącznie nowoczesnym fasadom – szklenia nadadzą również niepowtarzalnego charakteru nieco bardziej tradycyjnym designom.

Jak wykonywane są szklane daszki nad drzwiami?

Nowoczesne, szklane daszki nad drzwiami powstają przy użyciu wysokiej klasy szkleń hartowanych VSG. Materiał ten wykorzystywany jest także do tworzenia takich instalacji, jak barierki, ścianki działowe, podłogi czy schody.

Czytaj także  Czym są stemple budowlane?

Warto zaznaczyć, że wykończenie konstrukcji może zostać w całości dopasowane do gustu i potrzeb klienta. Producenci oferują szklane daszki nad drzwiami, które dekorowane są różnymi grafikami i motywami, dzięki czemu w całości będą one współgrały z aranżacją Twojego lokalu.

Szklenia te pozostają także odporne na uszkodzenia – instalacje składają się z co najmniej dwóch tafli VSG, które łączone są ze sobą przy użyciu specjalnej foli PVB. Dzięki temu rozwiązaniu w przypadku ewentualnego rozbicia konstrukcji szklenie pozostanie na miejscu, redukując ryzyko zranienia do minimum.

Co więcej, szklane daszki nad drzwiami produkowane są w różnych kolorach. Specjaliści proponują klientom tafle VSG, które barwione są w masie, malowane całopowierzchniowo lub dekorowane przy użyciu tzw. sitodruku.

Szukasz oryginalnych dodatków, które przyciągną uwagę Twoich klientów? Sprawdź ofertę marki Prolinea

Producent szkła laminowanego Prolinea to doświadczony dostawca różnego rodzaju instalacji hartowanych. W asortymencie marki dostępne są m.in. nowoczesne kabiny prysznicowe, ekrany łazienkowe czy szyby windowe. Zastanawiasz się nad zainwestowaniem w szklany daszek nad drzwiami? Odwiedź stronę internetową Prolinea, aby zapoznać się z pełną ofertę specjalistów.

homelighting

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *